Kontakt

W sporcie o wynikach często decyduje psychika. Nie wystarczy już odpowiednio przygotować się fizycznie, technicznie czy taktycznie. Wytrenować trzeba także umiejętności mentalne.

Potrafisz sprawnie działać w obliczu presji?

 

Jesteś w stanie całkowicie skoncentrować się na stojącym przed Tobą zadaniu?

 

Jesteś pewny swoich umiejętności i możliwości?

 

To tylko niektóre zadania psychologii sportu i psychologa sportowego. Mistrzostwo tkwi w głowie, a dzięki pracy z psychologiem sportu znacznie łatwiej jest je osiągnąć. 

rękawice bokserskie, psychologia sportu, psycholog sportu

Jesteś zawodnikiem, trenerem, a może rodzicem młodego sportowca? Prawdopodobnie wiesz zatem, jak ważna dla sportowego wyniku jest psychika. Motywacja, relaksacja, koncentracja, kontrola emocji, pobudzenia, zarządzanie dialogiem wewnętrznym, pewność siebie czy wizualizacja to główne obszary, nad którymi pracuję z moimi podopiecznymi.

Pracuję online lub stacjonarnie w Krakowie. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, bo nie ma dwóch takich samych przypadków. Dlatego tak ważny jest pogłębiony wywiad, od którego zawsze zaczynamy współpracę. Dopiero na jego podstawie wspólnie ustalamy dalszy plan działania, bo tylko takie podejście może przynieść efekty.

Przeczytaj więcej o tym, czym zajmuje się psycholog sportu.

Mnie możesz bliżej poznać tutaj.

Chcesz zacząć trenować umiejętności, które pomogą Ci w osiąganiu lepszych wyników? A może jest coś co przeszkadza w rywalizacji? Napisz do mnie na [email protected] lub skorzystaj z formularza kontaktowego, a wspólnie zastanowimy się, w jaki sposób możemy pracować, byś stał się lepszym zawodnikiem.

 

Formularz kontaktowy
1 + 9 =